Organizers

English | Ukrainian

Про Фестиваль Золотий Kлен

Українсько-Канадський фестиваль “ Золотий Клен” започатковано в 2005р. і проводиться на оселі “ Веселка”, яка належить Спілці Української Молод

Оселя розташовано біля міста Актон ( це 40хв. їзди від Торонто ) в мальовничій місцевості, серед лісу. На оселі є капличка, футбольне поле, де організовується футбольний турнір, великий басейн, стаціонарне BBQ, сцена.

Організаторами фестивалю є Ліґа Українок Канади, Спілка Української Молоді та Ліґа Українців Канади і завжди проводиться до Дня Канади. На фестивалі чудова родинна атмосфера. Завжди можна зустріти знайомих. Кожен відпочиває по- своєму. Можна купатися, загорати, грати в футбол, пити пиво, їсти смачні домашні вареники, смажене м'ясо, морозиво. Для дітей є стаціонарні гойдалки, а також організатори орендують цілий дитячий надувний майданчик. На фестивалі працює маленький базарчик, де можна придбати музичні диски, книжки, футболки та інші дрібні речі.

З першої години починається концерт, який триває цілий день. У виступах беруть участь як професійні так і не професійні артисти. Ми раді вітати всіх, хто бажає виступити. Наші діти також мають можливість показати своє мистецтво.

Ввечері виступає основний гість з України. Нашими гостями були Тарас Петриненко, Олег Скрипка та група “ВВ”, Павло Дворський, група “Мандри”, Тарас Чубай, Плач Єремії, Танок на Майдані Конго та The Вйо. Закінчує свято традиційний святковий феєрверк. Кожен рік організатори стараються зробити щось нового і цікавого. А самі організатори- це фанатики своєї справи, які закохані у фестиваль “ Золотий Клен” і не шкодують свого часу, щоб організувати все на вищому рівні. І головна ціль фестивалю не в заробленні грошей, хоч насправді видатки є дуже великі. А головна ціль фестивалю – згуртувати нашу громаду і разом весело та корисно провести час.

Протягом дня на фестивалі працює дуже багато добровольців. Бо роботи справді багато. Це і “гарячі хлопці”, які смажать ковбаски та гамбургери, моторні дівчата, які подають їжу і при тому не забувають посміхатися ще й пританцьовувати. Це наші старші господині-жінки Ліґи Українок Канади, які наліплюють до 4000 вареників, а потім цілий день тільки і встигають витягати з кипятку та подавати до столу. Це і дуже відповідальна точка – “точка розливу”. Тут мусять пильнувати, щоб пиво було холодне і горілка не гаряча. Добровольці працюють на брамі, продають квитки, лотерею та морозиво. Кожен старається вкласти свою долю в загальну справу. Підключайтесь і Ви до роботи!

Всі повертаються додому щасливі. А особливо одна людина! Варта відвідати фестиваль навіть заради цього!

Це чудова нагода побувати на природі, поспілкуватися з друзями, послухати музику. Фестиваль відбувається за будь- якої погоди. Ну що !? Цікаво? Ласкаво просимо на фестиваль ”Золотий Клен”!